?>

Skip to content

Bebek-Oto-KurtarıcıBebek oto kurtarıcı çağrı merkezinden kısa sürede size doğru yol çıkan yol yardım ile oto kurtarma çekici servisimiz işi bilen kişiler tarafından yapılır.

Bebek semti Beşiktaş sınırına bağlı dünya güzeli nefis güzelliklere sahiptir şirin eski tarihlerin balıkçı köyü diye bilinmekte.

Oto çekici işine başlayalı 25 yılı geride bırakan kurumun yönetimi her yıl bir hedef belirleyerek adımları emin olarak yürümek isteriz.

Kalan arızalı otomobil ile arazi tipi büyük binek araçların taşınmasını ahtapot çekici ile sağlayarak zarar görmesinin mümkün olmayacağını size karşı belirtmek isteriz.

Profesyonel işlerin altından kolaylıkla kalmasını bilen bizim firmamız yakın zamana kadar rekorları kıran servis kalitesiyle teknik personellerin başarısıyla tanınıyor.

Bebek oto kurtarıcı çakma kötü şekilde anıların yaşanmadığı sağlam karakterli prensiplerine uyan biçimde yoluna giderken her şeyin tecrübesine sahiptir.

Sahil yolunu takip ettiğinizde denizi sağınıza aldığınızda Sarıyer istikametine doğru yol aldığını deniz solunuzda kalınca Beşiktaş yönüne gidebilirsiniz.

Her iki istikamette kalırsanız ortada olan firmamızdan çıkış yapan arabanın hafta için 15 dakika içinde hafta sonu trafik kilit değilse 20 dakikalık zaman süresince sizin almış olur.

Düzgün ve bütçenize uygun fiyatlar karşılığında çekici ile yol yardım kamyonetlerini size sevk konusunda yerinizi bilmeseniz yine de problem olmaz konum attığınız an direk olarak net üzerinden sizi çabuk hızla bulmamızın ardından pratik sürücünün çevikliğiyle yükleme yapılarak taşınırsınız.

Bebek oto kurtarıcı istenildiğinde şehir dışına araba transferini yazlık evlerinize yürütmeden taşıma hizmetini verebiliriz.

İstanbul Avrupa yakasının deniz kenarında olan semtimiz işlek saatleri akşam saat 18 den sonra olur hafta sonu için cumartesi ve pazar günleri sabah akşam ilgi olduğundan erken gelen kahvaltıya akşam gelenler yemeğe kalarak gün bitimini sakin ortamlarda yaşayarak geçirmeye çalışır.

Lüks araçların rağbet şekilde katılarak gösteriş meraklıları burada ring atarak kendi araçlarını tanıtmaya bayılır.

Çoğu kez şarkılara konu olan bebek içinde tur atarım sözleri başlar sonra biz geliriz çekeriz hepsi böyle oldu işte diye biter.

Akıllı teknolojiyi sizin araçlarınıza gönderim yaparak hiç zarar vermeyen firma diye bizi unutmayacaksınız.

Bebek oto kurtarıcı telefon ile aramanızda size hemen oto kurtarma aracını sevk yapar.