?>

Skip to content

Bebek-Oto-ÇekiciBebek oto çekici kaliteli semtin kaliteli yol yardım kuruluşu oto kurtarıcı firması olarak sizlerin yakından tanıdığı destekleri oto kurtarma olarak yapıyoruz.

Dünya da ünlü Beşiktaş ilçesinin bebek semti muhteşem manzarası terasları ve lezzetlerinin yanında gezilecek sahiline milyonlarca kişiyi her sene çekerek turizm katkısını hızla arttırmaya devam etmekte.

Avrupa da en pahalı yalı ve villaları yine bizim beldemiz halk tarafından doğrulanarak çoğu ekranlarda izlediğimiz sinema filmlerine ve dizilere konu olan özel yaşam merkezlerinin neredeyse tamamı bebek semtinin sakinlerine ait olan mülklerde yapılmakta çekilmektedir.

Her kesimden insanın gelmek için aylar öncesinden plan yaparak hayata geçirdiği şirin yerin tarihler öncesine dayanan geçmişi artı getirisinin olmasıdır.

Dünya mutfaklarının tadını rahatlıkla yemek isterseniz buyurun bebek sizi bekliyor nefis balık restoranlarına işletmecilerden bar ve meşhur dondurma satan ünlü simalara kadar kimi ararsanız bizde bulursunuz tarihi alan olarak merkezde Mısır konsolosluğu olup zamanında çok zengin hidiv ailesine aitti.

Yeni Cumhuriyet döneminde çıkan varlık vergisiyle konsolosa teslim ederek mısır ülkesine yerleşmişler son yıllarda restorasyon çalışmalarına alınarak mükemmel hale gelen binanın yaşının bin sekiz yüzlü yıllara dayandığı ama hala inanılmaz güzelliğini koruduğu gözlenir.

Bizim sıkıntımız kış mevsiminde küçük bebek yokuşundan kaynaklanan kazalara karşı zorluklar içerisinde ulaşmamız hatta çoğu zamanlar kurtarmaya giderken araçlarımızın da karda mahsur kaldığını görüyoruz.

Yinede çalışmanın en zevkli zamanlarıdır bebek oto çekici hizmetini sağlamak.

Tepede balkon diye adı olan eşsiz manzaraya sahip terasta karşı kıyıların güzelliğini yaşayarak aşkımızı haykırmak hepimizin sırasıyla yaşadığı anların hatıraların arasında kalmakta.

Araç çekici üzerine engin bilgiye sahip olmamızın bizlerin bu ilçenin zor semtinde her türlü olayı yaşamamızdan geldiğini sizler daha iyi şekilde bilirsiniz.

Yamaçlara kurulan şahin yuvası villa ve müstakil bahçeli evlerin yaz aylarında bahçelerinden açan çiçekleri ağaçları görmek harika duyguları beraberinde yaşatıyor.

Bir gün olur da bu sınırlarda yolda kalırsanız bizi aramanız yeterli trafik olmazsa 15 dakika içerisinde arabanızın yüklenmesi sağlanarak istediğiniz noktaya doğru hareket halinde olup sizi yetiştirmek için yollarda çalışırız.

Bebek oto çekici ile artık çözümlenmeyen arıza ve taşıma araba çekme işlemi kalmayacak her koşulda yanınızda olan kurumsal firmayız.