?>

Skip to content

Bayrampaşa-Oto-KurtarıcıBayrampaşa oto kurtarıcı serbest çalışmasıyla bilinir ilçenin oto kurtarma ile oto çekici ihtiyacının büyük kısmına yol yardım personellerini göndermektedir.

İlçenin etrafı tamamen kara yolu ve otoban olarak dönülmüştür her yere gitmenin kestirme yollarına sahip bölge İstanbul genelinde tam merkezi konumda kalmış tüm insanların günlük gereksinimlerini karşılama konusunda profesyonel merkezidir.

Burada ticari hayatın tüm hızıyla sürdüğünü düşünürsek genel anlamda oto kurtarıcı işinin ne denli hareketli geçtiğini hesaplamamız fazla zaman almaz.

Çekici üzerine sunduğumuz hizmetlerin arasından biraz çıkalım inşaat piyasasının kiralık vinç ve diğer kaldırma görevi veren alet iş makinelerini kiralama konusunda deneyimlere sahibiz.

Sadece yol yardım ile oto kurtarma görevi yapmıyor gerektiğinde şehirler arasında Bayrampaşa oto kurtarıcı firmasına ait olan çoklu çekici kamyonlarını görebilme ihtimaliniz oldukça yüksek.

İstanbul Avrupa yakasında bulunan semtin batı bölgesine uzanan yolları Trakya illerine doğuya giden yolları Anadolu illerinin tamamına gidiş istikametindedir.

Üçüncü köprü açıldığı tarihten beri yollarımızı trafik sıkışıklığından biraz olsun rahatlamış gözüküyor ama son yıllarda ilimize yollarına günlük 800 adet civarlarında yeni tescil araçların trafiğe katıldığı söyleniyor bu doğruysa bitmeyen çilelerin başlangıcının daha uzun süre gideceğinin habercisi olarak algılıyoruz.

Eskiden bir yerden farklı yere gideceğimiz zaman yollar yoktu ama sıkışıklık olmuyor maksimum 30 dakika içerisinde bulunmamız gereken yerde olabiliyorduk maalesef şimdilerde mahalleden çıkamıyoruz söylediğimiz dakika içinde.

Bayrampaşa oto kurtarıcı sabah ile akşam saatlerinde gün içinden daha fazla yoğunluk yaşayarak zorluklar ile mücadele ederek sizlerin kalmış olduğu alanlara gelmeye çalışırken büyük enerji sarf ederek ulaşmaya çalışıyor.

Araç kurtarıcı ücretlerine son yıllarda hiç zam yapmadık aksine fiyatları düşürdük nitekim onca üst üste gelen akaryakıt zamları bizlerin işlerini durdurma noktasına getirdi artık ne kadar süre dayanabiliriz orası ayrı konu ticari araçların güçlükleri böyle sürmektedir.

Başka illerin oto sanayi bölgelerinde kalmış orada onarım yaptırmak istemeyen müşterilere beklemeli iki gün içinde taşıma hizmetini uygun şartlarda yaparak daha fazla para ödemenizi engelliyoruz.

İşimizin iyi şekilde yürümesine sizlerin bulunduğu katkıları bilmemek görememek ahmaklık delilik olur varsanız varız.

Bayrampaşa oto kurtarıcı müşterilerine verdiği değer hiçbir şey ile ölçülemez tartılmaz.