?>

Skip to content

Bayrampaşa-Oto-ÇekiciBayrampaşa oto çekici otogar ve forum İstanbul alanları içinde yol yardım servisinin desteğiyle oto kurtarıcı işlerini oto kurtarma aracıyla yapıyor.

İlçenin neresine giderseniz gidin ya lüks binaların olduğunu görürsünüz ya da devasa alış veriş merkezlerini buraların havasının değişik olması ticarethanelerin varlığının sürdürülebilir biçimde büyük herkesi kucaklayan işsizliğin en az kaldığı ilçedir.

Bayrampaşa İstanbul otogarı bir zamanlar Türkiye halkını taşıyordu şimdilerde uçak firmalarının kıyasıya rekabeti her yere hava alanı yapması biraz geriletmiş olsa da insanların ilk tercihi otobüs olmaktan yana kalır.

Yine İstanbul gıda toptancılarının bu civarlarda ana depolama tesislerinin yurdun farklı noktalarından gelen kamyonlar yiyecek içecek taşıyarak şehrin temel ihtiyacını karşılamak için çalışıyor.

Bayrampaşa oto çekici karmaşık ilçenin tüm sokaklarına hükmediyor araç çekici ve diğer forklift ile kiralık vinç taleplerinin karşılanmasında geniş yer söz konusu olmuştur.

Nüfus dağılımına bakarsanız yerlileri bu güzel ilçenin değerinin her geçen zaman içinde artarak sürdüğünü söylemekte karar belirtmekteler.

Ayrıca meyve sebze halinin her gün binlerce kamyon ile ülkenin seraları ve bostanlar için taze gıdaların gelerek burada İstanbul halkına satıldığı Türkiye genelinin en büyük toptan satış merkezi olarak biliniyor.

Kamyonetlerin sabah ilk saatlerinde gelip manav ve market reyonları için pazarcıların da vitrinde satmak üzere aldıkları taze bitkiler bizlerin mutfaklarına kadar el değmeden başarılı süreç içinde sunulmuştur.

Bayrampaşa oto çekici otobüs ve kamyon taşıyan arabaların sahibi operatörünü yine kendi içinde eğitimini verdiği personeliyle yaparak önemli işlerin bünyesinden çıkmasına özenle hazırlık yaparak yetkili servis alanlarına taşımasıyla görevini sonlandırıp tekrar dönüş yapmakta.

Günlük on binlerce insanın İstanbul topraklarına gelerek merhaba dediği güzel bölgenin hareketini siz hesaplayın araç sayısı ve milyonların gelip geçtiği otoban ile devlet yolunun tam ortasında geçtiği mecbur olduğu yolların sahibi sınırında gelişen istenmeyen olaylara firmamız ile cevap verebiliyoruz.

Sözüm ona diğer rakip ile kardeş işletmelerin arasında yapılan tatlı rekabetin ilçemize sıçradığını görmekteyiz bedava paraya araç taşıyacağım diye sağını solunu kıranların pek tutunamadığını görmekteyiz.

Baba mesleğinde çeyrek asırlık tecrübe Bayrampaşa oto çekici kurumu hizmetinden şüphe duymaz işine bakar.