?>

Skip to content

Yazar: admin - Tarih: 18 Aralık 2017 - Kategori: Akü Takviye, Araç Çekici, Araç Kurtarıcı, Çekici, İş Makinesi Taşıma, Kamyon Çekici, Kiralık Forklift, Kiralık Vinç, Kurtarıcı, Oto Çekici, Oto Kurtarıcı, Oto Kurtarma, Otobüs Çekici, Tekne Taşıma, Yat Taşıma, Yol Yardım

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
13 Kişi oy verdi
Ortalama puan: 5,00.
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Bahçelievler-Oto-ÇekiciBahçelievler oto çekici size hizmeti getirme konusunda gerçek lider olarak prensiplerine bağlı yol yardım ve araç çekici alanlarında aktiftir.

Buraları bilen iyi bilir bilmeyen trafikte biter gider hele iş çıkışlarına nazaran facia gibiyiz araba çekici telefonu hiç susmadan sürekli çalar gel bizi kurtar gibisinden ama ne ala gelebilsek sizi alıp kurtaracağız fakat çok problemli yollar ne desek azdır.

İlçemiz eskiden Bakırköy bölgesinin bir parçası olarak İstanbul içinde hükmünü sürdürürken çok fazlasıyla büyüme gerçekleştirdiği için bağımsız olarak belediye başkanlık sistemine geçti sonrasında devasa bütçelere sahip olan yönetimiyle herkesi kucaklayarak yollarımıza devam ediyoruz.

Kentin işlek yerlerinden kafayı çeken semtimizde ikamet ederek yakın olmayı Bahçelievler oto çekici işletmesiyle pekiştirdik geç kalma diye söz laf asla olamaz size ne söylersek inanın tam vaktinde araç çekiciyi karşınızda bulursunuz.

Yol yardım üzerine senelerin birikimini yaşayarak kattığı önemli değerlerin arasına yeni model arabalarını ekleme konusunda yine adından her daim bahsedilir hale gelmesi işinin ciddiyetine bakışını değerlendirmektedir.

Araba çekici aracının kamyonet olması sanırım daha avantajlı olarak size gelişlerin hızlanmasında çok etkili olacağını analizlerimiz doğrultusunda görüntüledik.

Aşağıdan gelen yolun başı Yunanistan ve İngiltere üzeri olarak biliniyor hatta Avrupa caddesi denilmesinin bir zamanların meşhur yol üstü dinlenme yiyecek içecek kamplarına bile adının yazılışıydı.

Çevrelerde yolda kalmanız durumunda kimi arayacağınızı tekrar hatırlatmaya gerek yok direk telefondan Bahçelievler oto çekici yazıyorsunuz aşağı taraftan numaramızı görene kadar ilerleme yapınız sonrasında karşınızda işten inanılmaz şekilde anlayan tecrübeli yardımcımız ile dertlerinize çare bulacaksınız.

Size gönderilen arabanın sürücüsü gerçek deneyime sahip senelerini bu işe emek harcamış kişilerden seçilmekte tamamı seçkin kadro olarak araç çekici görevini üstlenmektedir.

Yanımızda gece ile gündüz çalışan personellerin görevleri farklı olarak ne yapacakları konusunda soğuk kanlı bilgili ve akıl mantık işlerini duraksamadan karar alabilen adamlar olup asla hata yapacak kadar kötü duruma düşmeye müsait değiller zaten hepimiz biliriz tehlikeli meslek bölümlerinde olup her yıl ölümlü kazaların yaşandığı haberlerin üzülerek seyircisi kalıyoruz.

Bahçelievler oto çekici tüm önlemleri alarak emanet aldığı araçları zararsız değerini bilerek iş yapmayı başaran sayılı yol yardım işletmeleri içinde yeri sabittir.