?>

Skip to content

Bağcılar-Oto-ÇekiciBağcılar oto çekici sanayileşme sınırlarını zorlayan ilçenin yakınlarında yol yardım ve oto kurtarma işlerini düzenli olarak yaparak desteklemektedir.

Elimizde bulundurduğumuz kuvvet her şekilde olan yapılaşmanın tüm ihtiyaçları ölçüsünde olarak kiralık vinç sektöründe adımıza yakışır şekilde yol almak istiyoruz.

Çarpıcı olduğumuz piyasada adımıza kayıtlı onlarca araç ve gereçlerin size karşı yapılacak işlemlerde kullanılmasının ayrıca tüm araç çekici ve kurtarıcı kamyon ile kamyonetlerinin tam bakımlı olup yağı suyu sürekli olarak kontrol edilerek gittiğimiz oto kurtarma işlerinde başımıza problem açmasın diye yapılıyor.

Çeşitli alanların kontrol mekanizmasını elimizde tutmanın sırrı işin derinliklerinde yatmasıdır geçmişimizin aydınlık alın teri ve emekleri akıtarak geldiği yaptığımız tüm organizasyon olaylarında asla tepeden gelmedik.

Bağcılar oto çekici temel direğini sadakatli olan prensiplerine ilkelerine sıkı bağlı alt yapısı tamamen eksiksiz tutarlı çalışanlarına borçlu olduğunu biliyoruz.

25 yıl önce kurulduğumuz tarihlerde Bağcılar ilçesinin Bakırköy belediyesinden henüz çok yeni ayrılmış olan senelerinde bu işe araba kurtarıcı adıyla girdik o zamanlar millette araç ne gezer çamurlu yağışlı pis sokakların elektrik aydınlatmaları bile yok neredeyse her köşe başında otlaklar sazlıklar mevcuttu.

Geceleri milletin nöbetleşe sokaklarını koruduğu günlerden bugünlerin mega ilçesine dönüşüm zorlu yaşanmışlıkların geçmiş acıların oluşmasıyla yapılan direklere kurulmuş ilçedir.

Eskiden bedava olan arsalar evlerin geldiğimiz yıllarda yanına yaklaşılması çok zor paralar karşılığında müşteri bulmalarını biz geçmiş yıllarda söylerdik.

Bağcılar oto çekici hayatı yaşayarak anlayarak müşterilerine yol yardım danışmanlığı yanında oto sanayi sitelerinde öncülük yaparak iyi servis noktasına gitmesinde yardım eder.

Yedek parça ve hasarın onarılmasında anlaşmalı olarak iş yaptığımız yetkili servislere uygun fiyatlara araç tamirinin yapımına yardımcı olacak kadar alçak gönüllü personele sahibiz.

Eğer anlaşamadığınız süre zarfında yine bizden destek talebinde bulunursanız kısa zaman sonra dilediğiniz yere ulaşmanıza yardımcı oluyoruz şehirler arası dahi işin içine girebilir çoklu çekici kamyonlarına yükleme yapıldıktan sonra hangi şehre istiyorsanız transferini sağlarız.

Taşıdığımız arabaların kesinlikle taşıma kaskosuna tabi olduğunu güvenliğini yaptıktan sonra kurtarıcıya yükleme yaparız.

Bağcılar oto çekici şirketi boş sorunlu çözümsüz işlere girmez her kişiye eşit davranır değer verir.