?>

Skip to content

Atışalanı-Oto-KurtarıcıAtışalanı oto kurtarıcı Avrupa bölgelerinde ilçe içlerine oto kurtarma servislerini sağlamak adına özel ekiple araç kurtarıcı görevlileri birlikte mesai harcar.

Çevremizde kurulu düzene sahip olan mega gıda kent içinde İstanbul gıda toptancılarının sözü geçen lider kurumlarının buradan her sabah dağıtıma çıkar.

Kamyonet ile kamyonlarına bazı günler araba kurtarıcı yardımında bulunarak düştükleri zorluktan çıkmalarına faydalı olmamız işin iyi tarafından bakarsak müşteri sayımızın fazlalaştığını gösteriyor.

Bu şehre gelen yabancı misafir taşıtları yol üstünde bizi görmemelerinin asla olanağı yok nedeni bölgemizde daima devriye göreviyle aramadan ulaştığımız mağdur kişileri bularak yardımcı olmaya çalışmak bizi mutlu etmektedir.

Servis ağının yaygın hallerde olduğu büyük onarım merkezlerinden bazılarına sürekli araba taşıma işinde bulunuyoruz.

Atışalanı oto kurtarıcı şehirler arası otobüs terminalinin Esenler topraklarında oluşu sayesinde günde bir ve ya daha çok sayıda otobüse oto kurtarma görevi nedeniyle tekrar seyre koyulmasında önemli derecede rol sahibi olarak neredeyse bütün acente sahiplerinin övgüsünü kazanmış başarıyla yönetilen şirkettir.

Elimizde mevcut anlamda büyük otobüs çekici ile kamyon çekici hizmetini kusursuz yapmaya çalıştığımız aracın adının ağır ticari çekici olması hor güçle donanıma hazırlanan maddi olarak inanılmaz pahalı aletlerin topluca üzerinde olduğu süper kurtarıcı adıyla tanınıyor.

Bir yıl öncesine kadar Fatih Sultan Mehmet köprüsünü kullanarak Anadolu yakasına rahat biçimde geçiyorduk fakat son dönemde bu geçişin yasaklanması münasebetiyle işlerimiz durma noktasına kadar geldi.

Atışalanı oto kurtarıcı karşı ilçelere gidecek araçları arabalı gemi yolunu kullanarak veya bu yıl içinde yapımı tamamlanan yavuz sultan selim köprüsünden geçme durumunda kalıyor ek olarak çok fazla yok kat eden oto kurtarma arabası bizlerin ekonomik anlamda hezeyana düşmemize sebeptir.

Devlet tarafından akaryakıta peş peşe gelen zamlar bizi oldukça yaralamış adeta iş yapamaz duruma sokmuştur yine de müşterilerimize karşı taşıma sağlarken elimizden geldiği kadar ücretleri yansıtmamaya gayret ederek işimize ve size karşı duyulan derin saygının gösterilmesi olarak algılayabilirsiniz.

Geçtiğimiz güzergah üstünde yol üzerinden tesadüf eseri aldığımız arabaların sahipleriyle konuştuktan sonra yaptığımız anlaşma ile Atışalanı oto kurtarıcı bünyesi altında çalışan tamir noktasına transfer yaptığımız arabaların hasarını onarıyoruz.