?>

Skip to content

Atışalanı-Oto-ÇekiciAtışalanı oto çekici Esenlerin tüm mahalle ile caddelerine bakan bölgeye yol yardım için araç gönderimini araba çekici personelleri tarafından yapılır.

Bu sıralar yeni modern yapıların yükselmeye başlaması burada ikamet eden mülk sahiplerinin hoşuna gitse de memnun olmayan kiracı kesimi artan fahiş kira ücretlerine isyan ederek hayatlarının kolaylaşması için isteklerini serzenişle anlatmaya çalışıyorlar.

Eskiden bedavaya toprak sattıkları ilçede her şey değerlendi hiçbir yer artık önceki paralara satılmadığı apaçık ortada geçmişe yatırım yapanların ise kazançları resmen dudak uçuklatıyor.

Yukarı bölge diye tabir edilen otoban kenarına yakınlığıyla mesafeli yerde kendi garajımız içinde bulunan özel amaçlı oto çekici ve yol yardım araçlarının düzenli olarak çalışmasına yardım eden Atışalanı oto çekici ekibi gelen müşteri aramalarına karşılık işinin sıkı olmasına dikkatli şekilde bakmaya çalışıyor.

Yıllardan gelen şirket görüntümüz artık oturmuş olarak meyvelerini yememizde en önemli husus doğru zaman içinde asıl yerde olmamız olarak düşünüyoruz.

Bazı sigorta kasko şirketlerine sadece geceleri taşıma hizmetini sunuyoruz gündüz vakitlerinde teklif ettikleri ücret emeğimizin karşılığını kesinlikle karşılamadığı gibi üstüne zarar ediyoruz.

Bizim tarzımızda iş yapan kuruluşların parayı genel anlamda oto kurtarma işinde yaptıkları zorlu çekici görevleri karşılığında aldıklarını herkes bilir ama yapana kadar göbeğimiz çatlar.

Bizim buraların sürücüleri biraz adrenalin tutkulusu olduklarından yollarda yanlama ve şerit atlama işlerini yapmayı çok severler.

Atışalanı oto çekici semtin ortasında kaldığında hızlı gençlerin gidişlerini izler önümüzden facia gibi geçen biraz sonra aramaya başlar usta çekici şirketimi evet derken hemen acil gelin neredesiniz gibi adam telefonu kapatmak istemez.

Tabi iş bizim başarı noktamız olunca hızlı gidene hızla koşarız araç çekici ile yanaşarak baktığımızda 15 dakika önce önümüzden son sürat giden sıfır araç kullanılamaz hale geldiğini görmek bizi gerçekten çok üzer.

Hiç gereği olmayan şekillere girerek yapmak insanda derin yaralar bıraktığı gibi maddi kazanç anlamında birkaç sene geriye gitmesi demektir.

Profesyonel araba çekici işletmesinin alt yapısını oluşturan ne varsa elimizin altında mevcut olarak saklamamız yeri geldiğinde onları Atışalanı oto çekici firma garantisiyle sahaya sürmek bu tip yatırımlarda kalite farkımızı ortaya atabilir.