?>

Skip to content

Ataşehir-Oto-ÇekiciAtaşehir oto çekici size yakın olan aracın derhal bulunduğunuz yere sevk edilmesini organize ederek yol yardım ve kurtarma hizmetin sunuyoruz.

Vale Adamlar İstanbul geneli ile bağlı olduğu bölgenin tamamına yakın şekilde destek vermek koşuluyla size özel oto kurtarıcı tahsisi yapmaktadır.

Aynı zamanda alkol sonrası aracınızı sürmek için eğitimli profesyonel şekilde çalışan 15 yıllık kadrosu bünyesinden şoför tahsisi yaparak varış noktasına sağ salim gitmenizi sağlıyoruz.

Bizi bilen değerli müşterilerimizin yaklaşık 20 yıldır sürekli olarak bizi tercih etmelerinin sebepleri o kadar çok fazla ki nasıl anlatsak sayfalar dolmaz.

Ataşehir oto çekici ve yol yardım çalışanlarının deneyimli iş performanslarını size uygulamak için eğitimlerini bizzat işletme içinde haftalık programlar ile birlikte vermekteyiz.

Her türlü araç arızası hakkında ve kaza sonrası yapılması gerekenlerin tekrarı olacak biçimde defalarca anlatılarak uygulamalı eğitimlerin aksatılmadan verilmesi müşteri ilişkilerimiz açısından çok önemli ve önemsiyoruz.

Gerçek başarıyı çalışma alanımıza sağlamak istiyorsak birinci kural dürüst ve disiplinli olmalıyız gerek çalışanlarımız ve yönetim kurulumuz her işin çok değerli olduğunu bizlere hatırlatıp küçük müşteri büyük müşteri olmaz hepsi aynı özellikte değerde kalmalıdır ikazlarını her zaman duymaktayız.

Firma olarak ileriye dönük adımlarımızı ilkeli akıllı ve tutarlı atarak iş makinesi olarak görülen büyük vinçlerin son derece emniyetli ve bakımlı olmasına gayret gösterip müşterilere karşı olan yükümlülüklerimizi yerine getirmek için her olanakların tedarik olmasına çaba harcıyoruz.

Ataşehir oto çekici bölgemizde lider kurum olma özelliğini ayrıca taşımaktadır.

Civarın eski köklü firması olup Anadolu bölgesinin sayılı yol yardım kuruluşları arasında yerini daima koruyarak ilgi ve alakaya tutulmuş işletmedir.

Filo araç taşımalarında kiralama şirketlerinin sürekli olarak hizmet aldığı kurum olma yolunda hedefimizin daha ilerilere yükseklere ulaşmasına amaçlıyor çalışıyoruz.

Ataşehir ilçesi daha çok yeni sayılıp fakat inanılmaz şekilde hızlı gelişmiş Türkiye ilçesidir.

İş sahalarının büyük holding ve şirketleri artık yönetim merkezleri bölgemize getirerek değerimizi fazlasıyla arttırmış iş kapılarını ardına kadar açmıştır.

Ataşehir çekici ile yola çıkan araçların taşıma sigorta kaskosu altında güvenceli olarak transfer yapıldığını bilmeniz sizler açısından son derece önemlidir.