?>

Skip to content

Yazar: admin - Tarih: 17 Aralık 2014 - Kategori: Araç Çekici, Araç Kurtarıcı, Bizden Haberler, Kiralık Şoför, Oto Çekici, Oto Kurtarıcı, Oto Kurtarma, Vale, Vale Hizmeti, Vale Kiralama, Valet Parking, Yol Yardım

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
1 Kişi oy verdi
Ortalama puan: 5,00.
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Araç-TransferiAraç Transferi; Tüm araçlar, sahipleri için maddi olarak bir değer taşır. Bazı insanlar için ise araçlarının apayrı bir önemi manevi değerleri vardır.

Zaman zaman araçların transferleri, bir başka semte, bölgeye, ile götürülmesi gerekebilir.

Bu durumlarda, güvenilir bir şoför bulmak oldukça zordur. Firmamız, en profesyonel en usta şoförleri ile araç transferi hizmetini vermektedir.

Aracınızın nereden alınıp, nereye götürüleceği, ne zaman alınacağı, ne zaman transfer edileceği fark etmeksizin en profesyonel araç transferi hizmeti firmamızdan alabilirsiniz.

Transfer işlemini gerçekleştirecek olan tüm ekibimiz, tüm marka ve modeldeki araçları en güvenli şekilde kullanım için hizmet içi eğitim almışlardır.

Böylece sizin için değerli olan aracınızı usta şoförlerimize gönül rahatlığı ile teslim edebilirsiniz.

Araç transferi hizmeti alacağınız zaman kaç aracın transfer edileceği, nereden alınıp, nereye götürüleceği fark etmeksizin en uygun fiyatla en profesyonel hizmeti firmamızdan alabilirsiniz.

Araç transferi işlemlerinizi resmi tatillerde dahil olmak üzere yıl boyunca 7/24 kesintisiz olarak gerçekleştirmekteyiz. Tüm araç transferi operasyonlarında size bir telefon kadar yakınız.

Araç transferi ve diğer hizmetlerimiz ile ayrıntılı bilgileri daha geniş kapsamda haberi sayfalarımız üzerinden temin edebilirsiniz.