?>

Skip to content

Araç-Muayene-HizmetiAraç muayene hizmetleri vererek işlerinizin kolay şekilde gerçekleşmesi adına profesyonel araç sürücü ve denetim uzmanlarımız ile yardımcı oluyoruz.

İşimizi çok iyi derecede biliyor kurallarına göre yapıyoruz siz gündelik işlerinizi yaparken bizler aracı sizden aldığımızın hemen sonrasında işe koyularak eksikliklerini giderip muayene öncesine hazırlık ortamından hızla geçiriyoruz.

Yıllardır kurumsal ile bireysel müşterilerimize sürekli olarak verilen araba muayene işlemlerinin tatil günleri içinde yapıldığını söylemekte yarar olduğunu düşünüyoruz.

Acil işiniz çıktığında bizi aramanız yeterlidir dilerseniz arabanızın muayenesini bizler alarak eksik olanların giderilmesinden sonra testimizi başarılı şekilde tamamlayıp aynı gün içinde otomobil muayene edildikten sonra size teslimini sağlıyoruz.

İstanbul için ve İzmir başta olup Ankara il sınırlarına kadar bu sistemi kaliteli olarak sunduğumuzu birlikte çalıştığımız referanslar sayesinde öğrenebilirsiniz.

Yine filo taşıma sistemini kullanarak oto çekici ile muayene yaptırıyor sıfır arabaların satış acentelerinden alınarak çekici üzerinde yapılıp tekrar müşteriye teslim edilişinde son derece etik ve düzenli çalışmamızdan sonra görebilirsiniz.

İstanbul araç muayene hizmeti vermeye 2010 yılından önce başlayıp bugünlere kadar binlerce aranın bu şekilde bizim elimizden geçtiğini ve hiçbir sorun yaşanmadan işimizi profesyonel adamlar ile yaptığımızı bildiriyoruz.

Çok uygun koşullarda çalışma ortamı uygulayıp ekonomik fiyatlar karşılığında bizlerden bu hizmeti yıl sonuna kadar istediğiniz kadar araç muayene hizmetini alabilirsiniz.

İzmir araç muayene personellerimiz çeşme ve alaçatı bölgelerine düzenli aralıklarla gelerek sizlerin istekleri doğrultusunda işlerini özenli şekilde yaparlar.

Bölgenin uzak olması söz konusu dahi olamaz bizim işletmemizde verilen sözler kesinlikle tam vaktinde yerine getirilir.

İstanbul içinde iki yakada 100 kişilik ekibimizin tüm ihtiyaçları vaktinden önce yerine getirmesini aldığınız özel hizmet sayesinde görebilirsiniz.

Türkiye topraklarında en başarılı vale çalışmalarını gerçekleştirmiş Devlet büyüklerinin nereye gitse karşılama görevlerini yapacaktır.

Ayrıca büyük sanayici iş adamlarının tüm davetlerinin vale hizmetini sağlamış vale adamlar firmasıyla çalışmak ayrıcalıktır.

Araç muayene hizmetini en güzel veren sistemin bünyemiz altından çıktığını unutmayınız işimizin tüm sorumluluklarını biliyoruz.

Ona göre hareket ediyoruz istediğiniz zaman bizlerin size hizmet vermesini saat farkı olmadan göreceksiniz.