?>

Skip to content

Yazar: admin - Tarih: 10 Nisan 2015 - Kategori: Bizden Haberler, Kiralık Şoför, Vale, Vale Hizmeti, Vale Kiralama, Valet Parking

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
1 Kişi oy verdi
Ortalama puan: 5,00.
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Ankara ValeVale Adamlar Ankara vale şirketi ile araçlarınız misafirleriniz ve değerli eşyalarınız 8 yıldır bize emanet gözümüz gibi sakınarak size vip özel valet parking sistemini sağlıyoruz.

Bizleri iyi tanıyıp bilmektesiniz yıllardır her davete organizasyona gece eğlence düğün parti açılış kısacası önemli olan tüm işlerinizde bizleri yanınızdan hiç eksik etmediniz.

Bizleri yılları arkamıza dağ gibi sağlam valet parking hizmet firması olarak tüm Türkiye genelinde bütünlüğe hitap eden karşılama uğurlama vale şirketi yaptınız.

Vale adamlar Ankara vale şirketi personellerini siz kapılarda beklemez aksine bizim personelimiz gelip sizlerin mekanında sizlerden önce hazır vaziyette kalır nereye isterseniz şehirler arası dahil gidebilir.

Fiyatlarımızdan abone şeklinde uygun olarak yararlanabilirsiniz.

Vale adamlar Ankara vale şirketi sadece Ankara,da değil aklınıza gelebilecek her noktada hizmette günün her saatinde aktif olarak çalışmaktadır.

Adamlarımız son derece dikkatli işlerini çok iyi yapabilen her biri nitelikli üstün sürüş deneyimine sahip kişilerdir.

Vale adamlar Ankara, da her noktasında tüm işletmelere üstün kalitede vale park hizmetini sağlamakta olup her işletmeye göre çalışma sergilemektedir.