Skip to content

Yazar: admin - Tarih: 17 Aralık 2014 - Kategori: Bizden Haberler

ankara motorlu valeAnkara Motorlu Vale; Motorlu vale uygulaması, firmamız tarafından 7X24 kesintisiz olarak verilen bir hizmettir. Resmi tatiller, dini bayramlar da dahil olmak üzere yıl boyunca 24 saat dilediğiniz zaman Ankara motorlu vale hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Ankara motorlu vale hizmetimiz ile, Ankara’da ne zaman ve nerede vale hizmetine ihtiyacınız olursa size bir telefon kadar yakınız. Dilerseniz internet sitemiz üzerinden de firmamıza ulaşarak Ankara motorlu vale personelimizi çağırabilirsiniz. Tüm araçların güvenli kullanımı için sürekli hizmet içi eğitim alan Anakara motorlu vale personelimiz, özel motosikleti ile en kısa sürede yanınıza gelecek ve sizinle birlikte aracınızı da dilediğiniz yere götürecektir. Dilerseniz, aracınızın bir başka yerden alınarak, yanınıza getirilmesi de gerçekleştirecektir.

Ankara motorlu vale uygulaması ile herhangi bir nedenle araç kullanmak istemediğinizde usta şoförlerimizden bulunduğunuz bölgeye en kısa sürede gelecektir. Aracınızı güvenli ve en kısa sürede istediğiniz yere götürecek olan personelimiz, yine özel motoru ile hizmetini tamamladıktan sonra yanınızdan ayrılacaktır.

Ankara motorlu vale hizmetimiz ve diğer uygulamalarımız için valeadamlar.com internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz.