?>

Skip to content

Yazar: admin - Tarih: 17 Aralık 2014 - Kategori: Araç Çekici, Araç Kurtarıcı, Bizden Haberler, Kiralık Şoför, Oto Çekici, Oto Kurtarıcı, Oto Kurtarma, Vale, Vale Hizmeti, Vale Kiralama, Valet Parking, Yol Yardım

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
1 Kişi oy verdi
Ortalama puan: 5,00.
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

ankara motorlu valeAnkara Motorlu Vale; Motorlu vale uygulaması, firmamız tarafından 7/24 kesintisiz olarak verilen bir hizmettir.

Resmi tatiller, dini bayramlar da dahil olmak üzere yıl boyunca 24 saat dilediğiniz zaman Ankara motorlu vale hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Ankara motorlu vale hizmetimiz ile, Ankara’da ne zaman ve nerede vale hizmetine ihtiyacınız olursa size bir telefon kadar yakınız.

Dilerseniz net sitemiz üzerinden de firmamıza ulaşarak Ankara motorlu vale personelimizi çağırabilirsiniz.

Tüm araçların güvenli kullanımı için sürekli hizmet içi eğitim alan Ankara motorlu vale personelimiz, özel motosikleti ile en kısa sürede yanınıza gelecek ve sizinle birlikte aracınızı da dilediğiniz yere götürecektir.

Dilerseniz, aracınızın bir başka yerden alınarak, yanınıza getirilmesi de gerçekleştirecektir.

Ankara motorlu vale uygulaması ile herhangi bir nedenle araç kullanmak istemediğinizde usta şoförlerimizden bulunduğunuz bölgeye en kısa sürede gelecektir.

Aracınızı güvenli ve en kısa sürede istediğiniz yere götürecek olan personelimiz, yine özel motoru ile hizmetini tamamladıktan sonra yanınızdan ayrılacaktır.

Ankara motorlu vale hizmetimiz ve diğer uygulamalarımız için vale adamlar sayfasını takip edebilirsiniz.