?>

Skip to content

Yazar: admin - Tarih: 17 Aralık 2014 - Kategori: Araç Çekici, Araç Kurtarıcı, Bizden Haberler, Kiralık Şoför, Oto Çekici, Oto Kurtarıcı, Oto Kurtarma, Vale, Vale Hizmeti, Vale Kiralama, Valet Parking, Yol Yardım

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
1 Kişi oy verdi
Ortalama puan: 5,00.
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Ankara Motor ValeAnkara Motor ValeVale uygulaması genellikle, restoran, otel, bar, kafe gibi yerlerde aracınızı bina girişinden alarak, otoparka götürme, çıkışınızda ise otoparktan aracınızı alarak bine girişine getirme olarak bilinir ve uygulanır.

vale adamlar sayfalarının sitesi üzerinden hizmet veren firmamız, vale hizmetini Ankara’nın tüm semtlerine ve 7/24 kesintisiz olarak vermektedir.

Ankara motor vale uygulamamız ile dilediğiniz zaman ve dilediğiniz yerde vale hizmetini alabilirsiniz.

Ankara motor vale hizmetimizde, yorgunluk, uykusuzluk, alkollü içki kullanımı gibi herhangi bir nedenle aracınızı kullanmak istemediğinizde firmamız ile irtibata geçebilirsiniz.

Böylece Ankara motor vale hizmetimizden istediğiniz zaman yararlanabilirsiniz.

Tüm araç modelleri için kullanım eğitimini alan personelimiz, özel motosikleti ile trafik yoğunluğuna takılmadan en kısa sürede yanınızda olacak ve aracınızı dilediğiniz yere götürecektir.

Ankara motor vale uygulamamızda,  alkollü içki kullandığınız ve bir başka araçla evinize döndüğünüzde aracınızı bulunduğu yerden evinize, iş yerinize getirilmesini de sağlayabilirsiniz.

Bizimle telefon ya da reklamlarımız üzerinden irtibata geçerek, resmi tatiller, dini bayramlar da dahil olmak üzere Ankara motor vale hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Ankara motor vale ve diğer hizmetlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi almak için vale adamlar markasını kolaylıkla bulup hizmet alacaksınız.