?>

Skip to content

Yazar: admin - Tarih: 17 Aralık 2014 - Kategori: Araç Çekici, Araç Kurtarıcı, Bizden Haberler, Kiralık Şoför, Oto Çekici, Oto Kurtarıcı, Oto Kurtarma, Vale, Vale Hizmeti, Vale Kiralama, Valet Parking, Yol Yardım

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Ankara Moto ValeAnkara Motor ValeAnkara’da herhangi bir nedenle aracınızı kullanamadığınız, kullanmak istemediğiniz durumda, Ankara motorlu vale uygulamamızdan yararlanarak, vale hizmetini alabilirsiniz. Ankara motor vale hizmetimizde, her nerede olursanız olun, dilediğiniz zamanda size vale hizmeti veriyoruz. Bu hizmetimizde aracınızı dilediğiniz yerden alıp, dilediğiniz yere götürüyoruz. Araçta siz olmasanız bile aracınızı en güvenli şekilde arzu ettiğini yere bırakabiliyoruz.

Ankara motor vale uygulaması, yıl boyunca 7/24 kesintisiz olarak gerçekleştirilmektedir. Nedeni her ne olursa olsun aracınızı kullanmak istediğinizde ya da aracınız bir başka yerde olduğu durumda, telefon ya da web sitemiz üzerinden bizimle irtibata geçerek Ankara motorlu vale uygulamamızdan yararlanabilirsiniz.

Ankara motor vale hizmetinde her biri tüm marka ve modeldeki araçları güvenle kullanacak seviyede hizmet içi eğitim almış olan ekibimizden size en yakın olan personelimiz, ihtiyacınız olduğu anda özel motosikletiyle trafik yoğunluğundan etkilenmeden yanınıza ulaşacaktır. Böylece en kısa sürede en profesyonel vale hizmetini alacaksınız.Ankara motorlu vale ve diğer uygulamalarımız için valeadamlar.com web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Günün her saati bize ulaşıp, motor vale hizmetinden yararlanabilirsiniz.