?>

Skip to content

Yazar: admin - Tarih: 19 Nisan 2015 - Kategori: Bizden Haberler, Vale, Vale Hizmeti, Vale Kiralama, Valet Parking

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
1 Kişi oy verdi
Ortalama puan: 5,00.
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Alo Vale ClassVale Adamlar Alo Vale Class sadece seçkin müşterileri için vermiş olduğu özel vale hizmetidir.

Bu hizmeti almak için rezervasyon gerekmez saati geçmişi yoktur ararsınız 40 dakika içinde vale karşınızdadır.

Öyle fahiş fiyatlara çalışma olmaz standarttır bellidir şehrin her iki yakası bizim için ulaşım sorunu olarak görülmez adamlarımız pratik ve zekidir sporcu kadar dinamik lep demeden leblebiyi anlarlar.

Müşterimiz ile beraberken gördüklerini arabada bırakıp inerler bir tek birde kişiye özel vale hizmeti vardır aynı kişiyi istersiniz ne olursa olsun o kişiyi size yollarız bir başka müşteride ise çeker size yönlendiririz.

Vale Adamlar Alo Vale Class müşterileri bizleri çok iyi tanır ve bilirler onlara sadakatimizi hiç yarı yolda bırakmadan ne de adamımızın geç gelişleri yoktur.

Güzel gecede mekandan daha çıkmadan vale hazır sizi bekler arasanız bile efendim kapıda hazırım diye üslubu size sonsuz kibardır.

Geceye başlamadan bizle birlikte gezmeye çıkabilir vale en baştan 1. Sınıf makam şoförünüz olarak o gün tam kapasite emrinizde olur fiyat yine makul ve size özeldir.

Mekandan çıktınız eve gidecektiniz vazgeçtiniz şehir dışına rotanızı çizdiniz size özel sürücünüz derhal efendim der yoluna devam eder.

Vale Adamlar Alo Vale Class işte burada 10 numara hizmet şeklini yineler.

Örneğin aracınızla Adana,ya ve ya Samsun,a gittiniz geri dönüşte kullanmak istemiyorsunuz İstanbul,dan ilk uçak ile vale size sadece 3 saat içinde ulaşır bir yemek ardından kahve molası kadardır saat zaman dilimi karşınızda geldim efendim der yine yoluna devam eder biz buyuz.

Vale Adamlar Alo Vale Class hizmetin anormal tarifi icraatı yapılması bizim için son derece dikkatli ve sıradan olup çok iyi bilir ve yaparız.