?>

Skip to content

Aksaray-Oto-ÇekiciAksaray oto çekici gerçek yol yardım işinde profesyonel adamların çalışmasıyla değişimlerin kalitesine göre araç çekici arabamız hali hazır şekildedir.

İstanbul gayri resmi 20 milyona yakın insan topluluğuna sahip olduğunu düşünürsek adını belirttiğimiz semt Fatih civarlarında belki de ilçeden daha fazla kalabalığa ev sahipliğini yaptığını bilir görürüz.

Burada 72 millet gelir gider yaşar iş yapar her ülkenin vatandaşının ilk geldiği yerlerin başında olduğu merkez sayılır genellikle yurt dışına ihracat ve ithalat alanlarının ticaretine tanık olur bize yardım ve ya oto kurtarma isteklerini söylerlerse hiç çekinmeden elimizin yettiği kadarıyla olaya karışır araç çekici gönderip alırız.

Avrasya tüp geçidinin buralara açıldığı son seneler işlerin daha çok ivme kazandığı apaçık ortadadır.

Aksaray oto çekici gündüzü farklı yüze gecesi değişik şekillere girerek hep hareket halinde olmuş gündüzün aydınlığı geceyi ışıklandırır adeta.

Araba çekici firmasının kayıtsız şartsız kesinlikle titiz çalışma ortamından doğan tekniklerin bünyesinde uzmanlık yaparak muhtemel desteklerini aksatmıyor isteyen müşterilerine saat farkı olmadan aynı paralara çalışmaları sürdürüyor.

Önceki on yıl geri zamanlarda buranın araba satışı yapan galericilere yurt olması bizim o tarihler arasında işe başladığımızın kanıtı kalmıştır.

Kötü hava koşullarında vatan caddesine hızla dalış yapan bazı aceleci sürücülerin makaslama diyerek adı olan tehlikeli harekete meal vermesiyle maddi hasarlı ara sıra yaralanmalı durumları üzülerek takip ediyoruz.

Aksaray oto çekici emniyet binasının devamında Topkapı istikameti bekleme olarak uygun otopark içinde ofise sahip olmasıyla burada bazı sıkıntıların giderilmesine destek olmuş kararları verme yetkisine sahiptir.

Şehrin kapısına yakın kamyonet parkları içinde bazı arızalı kamyonlara kadar gidebilen yeri geldiğinde onların taşınmasına yardımcı olacak adama ve araca yön vererek gidilecek tamir servisinin kapısına kadar taşıma organizasyonları yapmaktan kaçınmaz.

Türlü şekillerde gelen iş emirlerinin bazı zamanlarda kiralık vinçle sınırlı kalmadığı gibi fatih ilçesine sepetli vinç tahsisi yaparak değerli kişilere süresiz işlerine ortak gibi benimsemesi buralı olmasından gayri başka bir şey değildir.

Adres kartlarını araçlarımızdan ve sürücü personelden isteyiniz uzaklarda kalma gibi durumların olması halinde Aksaray oto çekici desteği arkanızda olduğunu unutmadan gönül rahatlığıyla bizi aramanızı bekliyoruz.