?>

Skip to content

Yazar: admin - Tarih: 17 Aralık 2014 - Kategori: Araç Çekici, Araç Kurtarıcı, Bizden Haberler, Kiralık Şoför, Oto Çekici, Oto Kurtarıcı, Oto Kurtarma, Vale, Vale Hizmeti, Vale Kiralama, Valet Parking, Yol Yardım

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
1 Kişi oy verdi
Ortalama puan: 5,00.
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...


Açılış DavetAçılış Davet; 
Açılışlar tüm firmalar için çok büyük önem taşır.

Hangi sektörde, hangi mal veya hizmeti üretirse üretsin, büyüklüğü, yeri, hedef kitlesi ne olursa olsun her firma, ticari işletme için açılış, en büyük tanıtım faaliyetidir.

Bu nedenle de açılışlara apayrı bir özen gösterilir.

Açılışlarda bir çok hedef vardır. Bunlardan biri ve belki de en önemlisi de açılış törenine mümkün olan en fazla sayıda kişinin katılmasının sağlanmasıdır.

Bu durumda da açılış davet işinin önemi ortaya çıkmaktadır.

Açılış davet işi, profesyonel olarak firmamız tarafından gerçekleştirilmektedir.

Açılış davet işlemlerinde davetiye dağıtımı, el ilanı broşür dağıtımı, palyaço gibi dikkat çekici personel ile duyurum gibi tüm hizmetler firmamız tarafından verilmektedir.

Yapacağınız açılış ne kadar görkemli olursa olsun, katılımcı sayısı yeterli seviyede sağlanmadığında amacına tam olarak ulaşamayacaktır.

Bu nedenle de açılış davet işinde firmamızdan profesyonel yardım alarak, hedeflediğiniz sayıda katılımcı ile açılış organizasyonlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Açılış davet hizmeti yeni yöntemlerle yeterli personel ile uygulamaktayız. Açılış davet işi için palyaço uygulaması gibi bir çok konuda size fikir, çözüm üretebilir ve bu çözümleri profesyonelce uygulamaktayız.

Vale Adamlar sitesi üzerinden firmamıza ulaşabilir, açılış davet ve diğer tüm hizmetlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.