Skip to content

Yazar: admin - Tarih: 24 Ağustos 2013 - Kategori: Bizden Haberler

Acil Vale

Firmanız Tecrübeli personeli ve şoförleri ile acil vale hizmetleri vermektedir. Personel ve ekipmanı ile transfer işlemlerini hızlı ve güvenli şekilde vale adamlar tarafından gerçekleştirir ve asla gözünüz arkada kalmaz. Araçlarınız Acil Vale hizmetleri görevlileri tarafından araç teslim kartları karşılığında teslim alınır. Bu sayede otomobiliniz ile harcayacağınız zaman ve çaba sizin için bir dert olmaktan çıkmaktadır. Firmamız Profesyonel, ‘ hizmetlerimiz uzman sürücü, kadrosu ile siz değerli müşterilerimize şirket güvencemizin vermiş olduğu güvenceyle sizlere en iyi en kaliteli şekilde hizmet vermeyi borç bilmektedir.

‘Firmamızda uzman sürücü, kadrosu ile özel günler, düğün, toplantı, davet, yemek ve her türlü organizasyonlarda acil vale hizmetleri vermekteyiz. Araçlarınız Vale adamlar tarafından araç teslim kartları karşılığında teslim alınır. Bu sayede otomobiliniz ile harcayacağınız zaman ve çaba sizin için bir dert olmaktan çıkmaktadır. Firmamız ayrıca Profesyonel, avm vale hizmetlerimiz uzman sürücü, kadrosu siz değerli müşterilerimize şirket güvencemizin vermiş olduğu güvenceyle sizlere en iyi en kaliteli şekilde hizmet vermeyi borç bilmektedir. Amacımız tüm bu hizmetlerden yararlanmak isteyen müşterilerimize en yüksek seviyede güvenli kaliteli ve öncelikli hizmet verebilmektir.

Firma olarak, sizlere güvenli ve kazançlı bir hizmet sunmak her kesimden müşteri profiline hitap eden ilkeli çalışma anlayışımız ile özel kişiler ve kurumsal şirketlerinize uzman şoförlerimiz ile 7/24 kusursuz acil vale hizmeti sağlıyoruz. Her daim yenilikçi eğitimli personelleri profesyonel ‘hizmet hedefi ile çıktığımız bu yolda dürüstlük ilkesi il güveni müşteri memnuniyetini odaklı çalışmaları ile çalışmalarına devam etmektedir. Ayrıca siz değerli müşterilerimizden gelen talebe özel sürücü temini sorunsuz ve sınırsız hizmet kalitesi ile sizin her ihtiyaç duyduğunuzda yanınızdayız. . Tüm bu hizmetlerden ve acil vale hizmetlerimizden yararlanabilmek için yapmanız gereken tek şey bize 0 530 936 76 00 (7/24) Tel : 0 212 210 00 53-54-84 telefonumuzdan ulaşabilirsiniz.