?>

Skip to content

ValeVale adamlar şehirler arası araç transferiyle ilgili olarak yaptığı çalışmalarda birlikte iş yaptığı insanların tamamı nitelikli sürücü olup ileri teknik sürüş donanıma sahiptir.

İstanbul merkezli olarak çalışma hayatına yön vererek yine sırasıyla Ankara, İzmir, Bursa illerinde günün bütün vakitlerinde vale hizmetini kolaylıkla alabilirsiniz.

Deneyimli kadrolarımızın Türkiye genelinde sürekli olarak yollarda şehirler arası araç transferi için gezdiklerini unutmayınız.

Kurulduğumuz ilk günden bu zaman kadar sayısız müşterilerimize kurumsal anlamda olsun ve organizasyon ile sabit aylık vale kiralama projelerinde görev aldık.

Size özel olarak sunulan çalışma programımızda araçların güvenli şekilde teslim alındıktan sonra emanetçi zihniyetle muhafaza edilmesi ardından kalite standartları çerçevesinde bakımlı olarak tekrardan sahibine iade edilerek karşılama ve uğurlama arasında üzerimize düşen vazifelerin tam teşekküllü olarak yapılmasına özen gösteriyoruz.

Vale Adamlar vale hizmeti adı altında 20 yıla aşkın süredir her şekilde etkinlik ve üst düzey protokol davetlerini sığdırdı asla müşterileriyle aralarında kötü anı olmadan bunca yıl başarıdan başarıya koşarak sizlere katkılı olmaya özen gösterdi.

İçimizde bulunan tüm çalışma arkadaşlarımızın denetimlerini ve eğitimlerini sık şekilde uygulamalı olarak veriyor hazır olmayan personelin işe gidişine asla müsaade etmiyoruz. Vale işletmeleri arasında marka değeri yüksek ve kalitesi üst seviyede bulunup yine mini bir akademiyle personel eğitimlerini üstlenmektedir.

Vale görev tanımları arasında adabı muaşeret gereğinin bilinmesi uygulanması yani görgü ve davranış kurallarına sıkı sıkıya bağlı olarak kalmaya çaba harcıyoruz.

Rakip ve kardeş kurumlar ile aramızda dostane ilişkilerin hep sıcak tutulması birbirimizle fikir alış verişi yine teknoloji paylaşımlarında sizlere katkı sağlayacak güzellikleri hizmet şeklinde sunmaya çalışıyoruz.

Yönetim kadromuzun bu mesleğe çekirdekten başladığını rahatlık söyleyebilir takiplerini yine ustaca bizler tarafından yapılmaktadır.

Vale hizmeti öyle göründüğünün aksine kolay olmayıp değişik zorlukları bir arada tutan ağır iş dalıdır.

Yanımızda bulunan çalışma arkadaşlarımızın önümüze geleni işe başlatma gibi eğilimde değiliz eskiden beri eğitimlerini bizler tarafından verildiği kendi yetiştirdiğimiz insanlar olarak ekip işi yapmaktayız.

Vale Adamlar piyasada marka olup hafızalarda daima kalmış ve kalacaktır.