?>

Skip to content

Monthly Archives: Aralık 2013

Vale-ParkÜlkemiz sınırları içerisinde en başarılı çalışma ekibi olarak referanslarımızın gösterdiği bizler sizlere 7/24 Vale Park hizmeti vererek dileğinizce iş yapmaktayız.

Siz değerli müşterilerimiz karşısında her gün teknolojik olarak kendimizi yeniliyor referanslarımıza bir yeni kurum ekliyoruz.

Şevkimizi çalışkanlıktan alan bizler sizlerin için var olduğumuzu işimizi sadakat ve titizlikle yaptığımızı hizmetimizle bildiriyoruz.

Taklitlerimizin çokluğundan bıkmadan kaliteye önem veren biz Vale Adamlar vale park şirketi hizmet grupları içerisinde en elit hizmet kategorisi içerisindeyiz.

Önde gelen kurum ve kişilere sürekli vale park hizmeti veren şirketimiz piyasada güven , kalite , başarı grafiğiyle huzurlarınızda olup günün her saati telefonlarınıza ve maillere cevap vermektedir.

Vale park ekiplerimiz özel karşılama eğitimlerinden geçirilip sonrasında sizlerin hizmetine başlamaktadır.

Bizden alacağınız hizmet üst seviye olup uzman vale ekibi ile her zaman problem olmadan çalışma sergileriz.

Akp Seçim Otobüsü

Adaylığınızı halkınıza biz tanıtalım siz seçimin zaferini yaşayın.

Şirketimiz sizleri bulunduğunuz seçim bölgenizde seçmenlere gün içerisinde görsel ve ses sistemi ile tanıtım araçları ile otobüs kiralaması yaparak yardım ederek faydalı olmak adına çalışma içindeyiz.

Midibüs , minibüs , citivan , panelvan , binek araçlar olarak giydirme reklam görsel medya ile son sistem ses cihazları eşliğinde sizleri halkımıza tanıtmak için hizmet kurulmuştur.

Yıllardır seçim bölgelerinde seçmenlere sizleri tanıtan şirketimiz İstanbul, Ankara ve İzmir’de merkez olarak tüm ülke genelinde çalışmalar yapmaktadır.

Şirketimiz telefonlarına 7/24 ulaşabilir istediğiniz şartlarda seçim aracı hazırlatabilirsiniz.

Akp Seçim Otobüsü

Tüm Türkiye genelinde hizmet veren şirketimiz sizleri herkese bütün milletimize tanıtmakta öncü olup anlaşılmanızı sağlamaktadır.

Bütün partilerimizin yerel ve genel seçim adaylarını senelerdir tanıtan şirketimiz sizlere özel olarak hazırlatıp reklam giydirme ses sistemleri ve seçim asistanlarıyla 24 saat yardım sağlayacak.

Son model lüx seçim araçlarıyla otobüs , midibüs, minübüs , panelvan , citivan modeller ile sizleri seçime hazırlamak doğru anlaşılmanızı sağlamaktadır.

İstanbul, Ankara ve İzmir merkezli şirketimiz operasyon merkezimize 7/24 ulaşabilir sorularınıza cevap bulabilirsiniz sizi en iyi biz tanıtırız.