?>

Skip to content

Monthly Archives: Kasım 2013

Moto Vale

Motor vale hizmeti veren şirketimiz siz değerli müşterilerimize haftanın yedi günü saat problemi olmadan dilediğiniz an servis sunar.

Çağrı merkezimizi arayıp 25 dakika içerisinde Motor vale personelimiz bulunduğunuz noktaya ulaşıp sizi gitmek istediğiniz yere güvenle götürmektedir.

Motorlu vale personellerimiz sürekli eğitimlerden geçirilerek müşteri ilişkileri konusunda eğitilmektedir.

Motor vale personellerimiz uluslararası sertifikalara sahip olup Dünyanın her yerinde araç kullanma belgelerine sahiptirler.

Kuruluşumuz siz değerli müşterilerine 2009 yılından bu zamana övgüye değer bir kere bizi tercih edenin bir daha bırakmayacağı kalitede hizmet anlayışıyla 7/24 Motorlu vale ekibi olarak emrinizdeyiz.

Modern küfe

Modern küfe geçtiğimiz asırlarda meyhane kültürümüzde alkol alındığında küfeciler tarafından bir küfenin içerisinde evlerine bırakılma hizmetiydi.

Küfecilik şuan ki zamanda bazen kullandığımız sözcük olan küfelik oldun sen veya küfelik oldum demek yüzlerce yıllık bir sektörün var olduğunun belirgin sebebidir.

Modern küfe hizmeti olarak şirketimiz personelleri sizlere acil olarak motorla 20 dakika içerisinde arabalı olarak 35 dakika içerisinde ulaşırlar.

Modern küfe personelleri sizleri gitmek istediğiniz noktaya güvenle ulaştırıp sorunsuz hizmet anlayışıyla bir sonraki hizmet için sizden ayrılırlar.

Modern küfe ekibi olarak düzenli eğitimlere tabi tutulan personellerimiz sizler istediğiniz sürece 7/24 emrinizde hazır olacaklardır.

motorlu-vale

Motor vale ekibi olarak İstanbul, İzmir, Ankara, Bursa olmak üzere sizlere 7/24 hizmet vermekteyiz.

Çağrı merkezimizi aradığınızda en kısa zaman içerisinde maksimum 30 dakika sürede personellerimiz sizlere ulaşıp sizi gitmek istediğiniz noktaya kısa zaman içerisinde Motor vale güvencesi ile bırakıyoruz.

Şirketimiz personelleri sizlere güvenli sürüş ve güler yüzle hizmet anlayışını tatmak adına sürekli eğitimler almaktadırlar.

Motor vale şirketimiz referans takip ettiğiniz üzere Ülkemizin önde gelen Kurum ve kişilerine sürekli hizmetler vererek kendisini hizmet anlayışını yenilerek her geçen gün geliştirmektedir.

Motor vale tecrübesi gecenin ilerleyen saatlerinde sizlere dakikalar içerisinde ulaşılarak anlaşılmaktadır.