?>

Skip to content

Monthly Archives: Ağustos 2013

Vale-KiralamaValet park işletme şirketi olarak VALE ADAMLAR firması kurumsal şirketlere, plaza, avm, restaurant, cafe, eğlence merkezlerine, spor merkezlerine, otellere, özel alanlara, organizasyonlara, etkinliklere vale kiralama hizmeti vermekteyiz.

Şirketimiz bünyesinde görev alan personellerimiz sizlere layık olan kaliteli vip hizmeti eğitimleri ve disiplinleri ile görev yapmaktadır.

Vale kiralama olarak hizmet verdiğimiz alanlar içinde helikopter transferi, limuzin kiralama, vip transfer, kiralık araç, makam şoför kiralama, özel şoför kiralama, kiralık şoför, lüks araç kiralama.

Kiralık yat olarak 7/24 hizmet vermekte olup tüm yıl boyunca gece gündüz emrinizde. (daha&helliip;)

Acil Vale Hizmetleri

Güvenceli Vale Hizmeti

Siz değerli müşterilerimizden gelen istek ve taleple doğrultusunda, Vale hizmetlerinin yanı sıra, hava alanı ve şehir içi transferleri için de uzun süreli şoför temini hizmetleri vermekteyiz.

2009 yılından bu yana sektörde hizmetimizden yararlanan müşterilerimiz katıldıkları tüm etkinlikler ve de avm de park yeri aramak ya da otoparktan eşya taşıma derdinden kurtuluyorlar.

Araçlarınız firmamızın size tahsis ettiği valeler tarafından “Teslim Fişleri” karşılığında teslim alınmaktadır.

B bağlamda birçok ilki gerçekleştiren firmamız bu alanda verdiği sayısız hizmetler ile emsal teşkil etmektedir. (daha&helliip;)

Acil Vale

Firmanız Tecrübeli personeli ve şoförleri ile acil vale hizmetleri vermektedir.

Personel ve ekipmanı ile transfer işlemlerini hızlı ve güvenli şekilde vale adamlar tarafından gerçekleştirir ve asla gözünüz arkada kalmaz.

Araçlarınız Acil Vale hizmetleri görevlileri tarafından araç teslim kartları karşılığında teslim alınır.

Bu sayede otomobiliniz ile harcayacağınız zaman ve çaba sizin için bir dert olmaktan çıkmaktadır.

Firmamız Profesyonel, ‘ hizmetlerimiz uzman sürücü, kadrosu ile siz değerli müşterilerimize şirket güvencemizin vermiş olduğu güvenceyle sizlere en iyi en kaliteli şekilde hizmet vermeyi borç bilmektedir.

(daha&helliip;)

motorlu vale

Motorlu Vale hizmeti siz değerli müşterilerimize İstanbul ve çevresinde sunmuş olduğumuz profesyonel vale hizmetlerinden biridir.

Aracınız arızalandı veya alkollüsünüz, iletişim bilgilerimiz aracılığı ile bizlere ulaşıyorsunuz ve uzman motor vale ekibimizle sizleri bulunduğunuz yerden alıyor ve dilediğiniz mekana bırakıyoruz.

Acil yüksek olan durumlarınızda vale motor ekibimiz sayesinde dilediğiniz yere ekonomik ve güvenilir bir şekilde ulaşıyorsunuz.

Motor Vale hizmeti sunan firmamız işini bilen, eğitimli ve profesyonel kişilerden oluşmaktadır.

2009 yılından beridir bu hizmeti siz değerli müşterilerine sunan kurumumuzun tek amacı müşteri memnuniyetidir. (daha&helliip;)